BorjDental
سایت ایران

موگه
کسب درآمد
خانه / مطالب جدید / دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم

دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم

دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم
دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم
دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم
دولت یارانه پردرآمدها را حذف نکند، دادخواست صادر می کنیم

دولت به جای گران نان، یارانه پردرآمدها را قطع کند | جستجو در …

weblog24.site/…/دولت-به-جای-گران-کردن-نان،-یارانهپردرآمدها-را-قطع-ک…

دولت نان را گران می‌کند تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند! … تصمیم به حذف یارانه پردرآمدها گرفته است ،پیشنهاد می کنیم اول یارانه کشاورزان جنوب کرمان را حذف کند.

جهانگیری اصرار زیاد بر حذف یارانه‌های پردرآمدها داریم # جستجو …

khabarsky.xyz/…/جهانگیری-اصرار-زیاد-بر-حذفیارانه‌های-پردرآمدها-داریم…

درخواست حذف این مطلب … روز ملی صادرات درخصوص حذف خانوارهای پردرآمد از دریافت یارانه نقدی، گفت حذف افراد به … دولت نان را گران می‌کند تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند! … تصمیم به حذف یارانه پردرآمدها گرفته است ،پیشنهاد می کنیم اول یارانه کشاورزان …

فرار سیاسی از حذف یارانه پردرآمدها؟ # جستجو در وبلاگهای …

khabarsky.xyz/list/فرار-سیاسی-از-حذفیارانهپردرآمدها؟.html

درخواست حذف این مطلب … دولت نان را گران می‌کند تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند! … بالاخره تصمیم به حذف یارانه پردرآمدها گرفته است ،پیشنهاد می کنیم اول یارانه کشاورزان …. وزارت کار اطلاعیه جدیدی خطاب به حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی صادر کرد.

در حذف یارانه پردرآمدها یاری نمی شویم – پایگاه اطلاع رسانی دولت

dolat.ir/detail/262545

معاون اول رییس جمهور گفت: اگر دولت اقشار پردرآمد را از دریافت یارانه حذف کند و در این … های دولت و رییس جمهوری را اجرا نکند حتما در مقطعی در ارزیابی هایی که می کنیم ….. در کشور قیمت گذاری می کنند، همان ایامی که من این بخشنامه را صادر کردم ، شوراهای …

“یارانه ۵ گروه پر درآمد حذف شد” – فرارو

fararu.com/fa/news/230595/یارانه-۵-گروه-پر-درآمدحذف-شد

البته دولت بر اساس قانون بودجه سال گذشته مجوز حذف یارانه نقدی پردرآمدها را ….. من خیلی تعجب می کنم شما با ۳ تا بچه کل یارانه ات می شود ۲۲۵ تومان واقعا این پول چه ….. همه رو حذف نکنند وفقط به نیازمندان واقعی ندهند، دوباره باید اجازه بدن ثبت نام کنم.

دولت نان را گران می‌کند تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند!/ اقدام …

www.fardanews.com/…/دولت-نان-را-گران-می‌کند-تا-یارانهپردرآمدها-را-حذ

۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دولت نان را گران می‌کند تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند! … را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند. …. تحویل سلاح به عراق تاخیر داشته باشد به کشورهای دیگر از جمله ایران مراجعه می‌کنیم.

یارانه افراد اینکه مردم دولت یارانه نقدی دوره افراد دارا دریافت …

weblogyab.xyz/…/یارانه–    -افراد-اینکه-مردم-دولتیارانه-نقدی-    -دوره-ا…

شش میلیون ثروتمند شبیه امریکایی ها داریم،اما یارانه می گیرند! … دولت محترم مدت هاست که درصدد حذف یارانه انرژى اقشار پردر آمد حتى متوسط جامعه بوده در این امر ، علی رغم … روز ملی صادرات درخصوص حذف خانوارهای پردرآمد از دریافت یارانه نقدی، گفت حذف افراد به روشی که دولت …. آموزش تصویری “چگونه برای دریافت یارانه، ثبت نام کنیم“.

الف – دور جدید حذف یارانه آغاز شد/ از این پس فقط ۳ گروه یارانه …

alef.ir/vdciupapvt1ayu2.cbct.html?373008

۲۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پرونده حذف یارانه بگیران پُردرآمد که پس از آغاز فعالیت دولت یازدهم مجدداً گشوده ….. امان از دورویی مسئولان راستگو، در مجلس اصلاحیه بودجه می آورند که نمی توانیم یارانه ها را قطع کنیم و حالا فقط به …. نکند که هیچ مبلغی به خزانه برنگشته و از این به بعد هم باید حقوق های نجومی ….. مجوز بازجویی از آسانژ در سوئد صادر شد.

الف – زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت و حذف سه دهک پردرآمد

alef.ir/vdcjm8etauqeihz.fsfu.html?35txt

وی گفت: بر همین اساس حذف ۳ دهک پردرآمد از لیست یارانه بگیران در سال ۹۵ به … یارانه خود را دریافت می کنند، تصریح کرد: بر اساس این مصوبه۳ دهک پردرآمد به تشخیص دولت و …. نکند این سخن هم مثل همان کلید رویایی شود که هیچ قفلی را وا نکرد بلکه تو قفله گیر … اون خانم پاسخ داد به ما ربطی نداره ووظیفۀ ما این بود که شما رو مطلع کنیم.

نوبخت: سند محرمانه ای بین ایران و ۱+۵ وجود ندارد/درخواس …

kalame.co/…/46694–واکنش‌-سردار-نقدی-به-سخنان‌-همسرهاشمی-.html

سخنگوی دولت درباره پرداخت یارانه نقدی نیز اظهار داشت: ما در طول این ۵ ماه سه هزار و ۵۰۰ … گفت: ما همواره استقبال می‌کنیم و این صحبت‌ها را در رسانه‌ها نیز منعکس می‌کنیم و اگر …. مفاسدی وجود دارد به قوه قضاییه منعکس کنند و از هیج موردی اغماض نکنند و به جای … سخنگوی دولت درباره حذف تحریم‌ها و فراهم شدن صادرات نفت و منابع سوختی اظهار …

یارانه این افراد از بهمن ماه قطع می شود – افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش…/۴۷۹۸۱۱-یارانه-این-افراد-از-بهمن-ماه-قطع-می-ش…

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در حال حاضر درآمد ماهانه نفتی کشور با احتساب صادرات روزانه یک میلیون … خود آن را لحاظ می‌کنیم، بنابر این نتوانستیم تصمیم بگیریم که یارانه نقدی … شیوه پرداخت یارانه تغییر می کند، منتظر تصمیم دولت و مجلس هستیم … امسال تکلیف شده بود که یارانه نقدی ثروتمندان و پُردرآمدها حذف شوند که این کار را انجام دادیم.

سامانه اعتراض به حذف یارانه امروز باز شد/ رونمایی از ملاک‌های حذف

boursepress.ir/…/سامانه-اعتراض-به-حذفیارانه-امروز-باز-شد-رونمایی-از-م…

۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سامانه ثبت و رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی از … که یارانه ام قطع شد است به سامانه مراجعه کردم گفت که شما از خانواده پر درامد …. حتی ماشینی هم داشتم با گرفتن وام از بانک صادرات بوده شماره کد ملی ۲۵۱۱۴۳۴۹۸۹ با تشکر. ….. دولت و یارانه خودمان را برای سه نفر خودم پدر و مادرم دریافت میکنیم.

SNN.ir – .: Student News Agency :. – خبرگزاری دانشجو – …

www.snn.ir/print/433653

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سخنگوی دولت درباره پرداخت یارانه نقدی نیز اظهار داشت: ما در طول این ۵ ماه سه هزار و … سازی انتخابات در این مجلس به تصویب نمی‌رسد اما ما از آن استقبال می‌کنیم. …. می‌کنند مفاسدی وجود دارد به قوه قضاییه منعکس کنند و از هیج موردی اغماض نکنند … سخنگوی دولت درباره حذف تحریم‌ها و فراهم شدن صادرات نفت و منابع سوختی …

معیار حذف یارانه ها اعلام شد – آخرین نیوز

www.akharinnews.com/آخرین…/۱۰۴۵۰۰-معیار-حذفیارانه-ها-اعلام-شد.htm…

به گزارش آخرین نیوز، حذف یارانه ثروتمندان ازجمله کارهای پر حاشیه دولت بود که اعتراض … و ما به خود فرد می‌گوییم، ولی این موضوع را در رسانه‌ها نمی‌گوییم تا رفتار مردم تغییر نکند. … هنوز به دست ما نرسیده، ولی ما کد بیماران خاص را می‌گیریم و چک می‌کنیم. … شناسایی اقشار پردرآمد و گروه‌بندی خانوارها از نظر سطح درآمدی، منافع مهمی برای …

خانواده‌های پر جمعیت هم یارانه نمی‌گیرند – رازق

www.razegh.com/fa/news125836.aspx

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با حذف تبصره‌ای که بر اساس آن خانواده‌های بالای پنج نفر نیز مشمول قطع یارانه‌ها … امسال باید منتظر اجرا شدن مصوبه مجلس مبنی بر قطع یارانه سه دهک پردرآمد باشیم. … یارانه را به دولت تحمیل می کند و اگر دولت به این قانون عمل نکند، مجرم شناخته شده و … جای برندهای صاحب‌نام در صادرات خالی است/رشد صادرات فنی و مهندسی …

هنوز دنبال راه حذف یارانه پردرآمدها هستیم – پایگاه خبری …

www.nilkooh.ir/index…/9927-هنوز-دنبال-راه-حذفیارانهپردرآمدها-هستیم

۲۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – من میخواهم به مردم شریف ایران عرض کنم که همه کارهایی که دولت انجام داده با مشورت … هیچکس دنبال این نیست که بگوید ایران غنی سازی نکند؛ این بحث فراموش و حذف شده. … ما در ۶ ماه حدود ۲۶ میلیارد واردات داشتیم، ۲۳ میلیارد صادرات داشتیم. … گاهی مردم می گویند دولت مرتب می گوید تورم را مهار کردیم، جنس ها که ارزان نشده.

تدبیر – پرداخت یارانه نقدی چه آسیب‌هایی به اقتصاد ایران وارد …

www.tadbirkhabar.com/economy/71192

با حذف یارانه نقدی ۲۰۰ هزار ثروتمند در سال جاری رقمی معادل ۱۰۹ میلیارد تومان در … حذف شده‌اند، گفت: هیات دولت مصوب کرد ساماندهی یارانه ثروتمندان را شروع کنیم و … این اظهارات در شرایطی از سوی وزیر کار مطرح می شود که غلامرضا تاجگردون رئیس … رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: حتی اگر دولت یارانه ۵ گروه پردرآمد را حذف …

نسیم آنلاین | یک اقتصاددان: دولت از واکنش مردم نسبت به حذف …

nasimonline.ir/…/یک-اقتصاددان-دولت-از-واکنش-مردم-نسبت-به-حذفیارا

۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دولت به راحتی می تواند ثروتمندان را شناسایی کند … در این است که ثروتمندان از یارانه استفاده نکنند تا فقرا بیشتر از آن بهره مند شوند زیرا فقرا … ثروتمند شناسایی شده و ما خودمان آن ها را حذف می کنیم ولی باید دید مبنای این سخن چه بوده است؟ … “قیر” ۳۰ درصد گران شد/ دولت یازدهم عمده بازارهای صادرات قیر را از بین برد.

نوبخت: این کار ظلم است، مجلس نباید یارانه ۲۴ میلیون نفر را …

www.irinn.ir/…/نوبخت-این-کار-ظلم-است،-مجلس-نباید-یارانه-۲۴-میلیو…

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – معاون رئیس جمهور قطع یارانه برخی افراد را ظلم دانست و از مجلس نهم خواست در پایان کار خود یارانه ۲۴ میلیون نفر را قطع نکند. … وی با بیان اینکه اگر بحث عدالت را کنار بگذاریم باید بگویم از نظر دولت حذف یارانه‌ پردرآمدها امکان اجرایی … سود سهام عدالت به مردم می رسد … اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به صادرات.

یارانه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر حذف شد/ یارانه که بدهیم برای …

www.yjc.ir › اجتماعی › رفاه و تعاون

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – انتقال یارانه یارانه بگیران از تیرماه میسر می شود … وی گفت: از ابتدای تیر این طرح اجرایی می شود و ما از مردم درخواست می کنیم که از این طرح استقبال کنند. … وی گفت: دولت با حذف یارانه این سه دهک از ابتدا مخالف بود اما چون تبدیل به قانون … نفر از مشمولان این طرح در استان های تهران و البرز ، کاراکارت صادر شده است.

ادامه حذف تدریجی یارانه نقدی پردرآمدها – خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/91345/ادامه-حذف-تدریجی-یارانه-نقدی-پردرآمدها

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سخنگوی دولت درخصوص اینکه یارانه نقدی صرفاً به خانوارهای نیازمند پرداخت می … ها به عنوان مشکل مطرح می شود ، می تواند روند حذف یارانه نقدی پردرآمدها را کند کند. … معطوف شود که حقشان است اما در شرایط فعلی ساماندهی تدریجی را عمل می کنیم. … سخنگوی دولت گفت : توسعه صادرات غیرنفتی از اولویت های مهم دولت و از …

آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای/ هنوز دنبال راه حذف یارانه …

tehrannews.ir/آخرین-وضعیت-مذاکرات-هسته‌ای-هنوز-دنب/

۲۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای/ هنوز دنبال راه حذف یارانه پردرآمدها هستیم … من میخواهم به مردم شریف ایران عرض کنم که همه کارهایی که دولت انجام داده با … هیچکس دنبال این نیست که بگوید ایران غنی سازی نکند؛ این بحث فراموش و حذف شده. … گاهی مردم می گویند دولت مرتب می گوید تورم را مهار کردیم، جنس ها که ارزان نشده.

پایگاه خبری تحلیلی جمهوریت – پاسخ دولت به درخواست مناظره …

www.jomhouriat.ir/fa/content/…/پاسخ-دولت-به-درخواست-مناظره-با-احمدی-ن…

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سخنگوی درباره تقاضای مناظره برخی مسوولان دولت قبل با دولت تدبیر و امید گفت: حتما حرف هایی دارند، ما استقبال می کنیم که حرف های خود را به …. انتظار ما از رسانه هایی که دولت را ترغیب به حذف یارانه پردرآمدها می کردند این است که … موارد را به عنوان مشکلات مطرح نکند، چرا که این امر باعث کندتر شدن روند حذف می شود.

نهاوندیان: حذف یارانه حتی یک خانواده نیازمند، برای دولت قابل …

puyesh.net/…/نهاوندیان-حذفیارانه-حتی-یک-خانواده-نیازمند-برای-دولت-…

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نهاوندیان: حذف یارانه حتی یک خانواده نیازمند، برای دولت قابل تحمل نیست … در جنگ اقتصادی هم همین طور است هم در شرایط تحریمی مقاومت می کنیم و هم با بهتر … در اقتصاد کشور وجود داشت، به محض این که مانع برداشته شد رقم صادرات ما را چگونه …. راجع به حذف یارانه پردرآمدها با توجه به این که دولت گفته است که شناسایی …

نهاوندیان: ریشه های رانت راباید خشکاند/حذف یارانه حتی یک …

www.khabaronline.ir/detail/427620/Economy/macroeconomics

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – منتقدان دولت هم رییس دفتر رییس جمهوری را به صبر و آرامش می شناسند. … نهاوندیان: ریشه های رانت راباید خشکاند/حذف یارانه حتی یک خانواده نیازمند، برای دولت قابل … در جنگ اقتصادی هم همین طور است هم در شرایط تحریمی مقاومت می کنیم و هم با … در زمینه صادرات پتروشیمی، مشاهده کردید پتانسیلی که در اقتصاد کشور …

دستور حذف یارانه پردرآمدها رسماً صادر شد – جستجوگر اخبار تی …

tnews.ir/news/8d1871315866.html

۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هیات دولت آیین نامه حذف یارانه نقدی خانوارهای با درآمد سالانه ۳۵ میلیون تومان را برای … خانوارهای ۴ نفره به پایین است و برای خانوارهای بالاتر این رقم افزایش می یابد. … [ مشاهده متن کامل خبر دستور حذف یارانه پردرآمدها رسماً صادر شد در تابناک ] ….. ضرغامی: به خودم اجازه نمی دهم به کاندیدا شدن در انتخابات فکر کنم /مساله احمدی …

نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی – دبیرخانه …

ppdc.ir/index.php/2012-03-03-14…/123-2015-02-01-09-39-59

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – وی ادامه داد: چه آن زمانی که لایحه بودجه در دولت تنظیم می شد و چه در حال حاضر … کرده ایم که می توانیم افراد پردرآمد را شناسایی کرده و یارانه آنها را قطع کنیم اما باید … افراد پردرآمد وسیع تر شود و دولت سراغ افراد بیشتری برای حذف یارانه برود … است که نرخ مالیات ها تغییر نکند تا اعمال فشار بیشتر به بخش تولید صورت …

توضیح نوبخت درباره حذف یارانه پردرآمدها و دونرخی شدن بنزین …

www.tabnaklorestan.ir/…/توضیح-نوبخت-درباره-حذفیارانهپردرآمدها-و-دون…

۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درباره دو نرخی کردن بنزین گفت: دولت اساسا دو نرخی بودن را … توضیح نوبخت درباره حذف یارانه پردرآمدها و دونرخی شدن بنزین/اعلام … صادر شده است، گفت: بر اساس این مجوز، واحدهای بهداشتی و درمانی جدیدی …. هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان یارانه پرداخت می‌کنیم که رقم سنگینی است.

[PDF]پایان جنگ زرگری کنگره و کاخ سفید

www.magiran.com/ppdf/nppdf/2827/p02827210360021.pdf

۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دهنده به قطعنامه اگرچه می دانند که انقالب اسالمی و رهبری آن مهمترین منبع …. فاصله سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ درباره یمن صادر شده اشاره کرده و بطور …. تا یارانه پردرآمدها را حذف نکند! دولت چرا به جای حذف یارانه پردرآمدها، دنبال حذف یارانه نان اســت …. به آقای ظریف عرض می کنم به رغم اظهارات شما شکست آمریکا برای ما شیرین.

برخی موسسات مالی و اعتباری ورشکسته شدند/ درخواست طیب …

news.sgpco.com/module/archivepms/index/showitem/?…

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه حذف یارانه افراد پردرآمد برعهده وزارت … ای که ستاد تدابیر اقتصادی در جلسه اخیر خود صادر کرده، قیمت خوراک پتروشیمی‌ها … طیب نیا گفت: دولت به دقت مسائل بازار سرمایه و بخش حقیقی اقتصاد را دنبال کرده و … بوده و البته به دقت مسائل مرتبط با تورم و رشد اقتصادی را پیگیری می کنم.